Jak zapůsobit na chlapa

Pokud opravdu chcete udělat dojem na chlapa, pak nejhorší, co můžete udělat, je snažit se příliš, měla byste se snažit být sama sebou, využívat své rysy a být zábavnou a chytrou konverzací. Pokud máte se svým přítelem společné zájmy, pak je šance, že na něj uděláte dojem, ještě vyšší. Pokud chcete vědět, jak zapůsobit na chlapa bez ohledu na to, kdo jste nebo jaké jsou vaše zájmy, postupujte podle těchto kroků.

Věnujte pozornost

 • Projevte o něj zájem. Pokud chcete na chlapa udělat dojem, musíte mu dát pocit, že se o něj zajímáte jako o člověka – ale ne příliš. Když začnete mluvit s klukem, měli byste mluvit o věcech, které rád dělá, co ho zajímá a co by ho mohlo zajímat. To neznamená, že s ním musíte dělat rozhovor nebo se jen ptát na spoustu otázek, znamená to, že byste se měli naladit na věci, které jsou pro něj důležité a zajímavé.
  1. Dovolte mu, aby se trochu otevřel, zatímco budete mluvit o sobě. Není třeba ho bombardovat otázkami.
  2. Neposílejte to. Když budete mluvit o jeho psovi, jeho nejlepším příteli nebo oblíbeném sportovním týmu, můžete se k vážným věcem dostat později.
  3. Zeptejte se na jeho názor na různá témata od dnešních událostí až po finále fotbalového šampionátu.
 • Najít společnou řeč. Poté, co se chvíli poflakujete s klukem, možná najdete něco, co máte společného, ​​možná jste oba oddaní své rodině, nebo oba milujete pláž nebo jste oba cestovní šílenci. Možná to není tolik, ale musíte stavět na společných zájmech, abyste si vytvořili spojení. Získáte tím více bodů a zapůsobíte na toho chlapa.
  • Pokud víte, že ten chlap je velkým fanouškem Spartaku, pak nebudete trpět, když se podíváte na pár informací o tomto týmu, abyste na něj udělali dojem, až budete příště mluvit. Nemusíte se stát odborníkem na toto téma, ale dá vám to téma, o kterém můžete mluvit.
  • Možná nemáte podobné zájmy, ale můžete mít společné povahové rysy. Možná můžete být oba příliš citliví nebo máte citlivou stránku. Můžete se toho zbavit, stejně.
  • Můžete také najít společnou řeč, která se vám oběma nelíbí nebo se jí chcete smát, ať už jde o Justina Biebera nebo učitele fyziky.
 • Používejte pozitivní řeč těla. Na chlapa na vás udělá mnohem větší dojem, pokud použijete „otevřené pozice“, které říkají, že jste připraveni mluvit a dobře se bavit. První věc, kterou byste měli udělat, je usmívat se, abyste ukázali chlapovi, že nejste ozbrojeni a připraveni se pobavit. Pak byste se měli starat o své ruce a gesta, musíte mít ruce po stranách těla a nekřížit se na hrudi, je také nutné otočit tělo směrem k muži, aby pochopil, že vaše pozornost je přitahován k němu.
  • Navažte oční kontakt s chlapem, aby se cítil výjimečně.
  • Můžete si hrát s vlasy a občas si olíznout rty, pokud chcete být koketní.
 • Přitáhněte ho dovnitř. Pokud chcete zapůsobit na chlapa, musíte být vzrušující konverzační partner. Zatímco chichotání, flirtování a ukazování, že ho máte rádi, vás může dostat daleko, měl by si s vámi také užívat rozhovor a měl by vás zajímat. Chcete-li to provést, musíte být schopni udržet konverzaci, přejít od prázdných hovorů k hlubokým otázkám, ale nesmíte je zahltit.
  • Pokud si přečtete něco zajímavého, klidně se o tom zmiňte. Ten chlap ocení vaši informovanost.
 • Nechte ho vidět, čím jste výjimečný, ale bez předvádění. Nemusíš ti říkat, že jsi hvězda atletického týmu, on to stejně zjistí. Jen řekněte, jak moc milujete sport, ale buďte pokorní a třeba se na vás přijede podívat na závodech nebo si poslechne, jaký jste skvělý běžec. Mluvte o věcech, ve kterých vynikáte nebo ve kterých vynikáte, a on uvidí, že tak úžasný člověk si zaslouží pozornost.
  • Můžete mluvit o věcech, ve kterých jste jedineční, aniž byste se chlubili. Možná jste výjimeční, protože máte dvojče nebo sestru, nebo máte 5 koťat, nebo proto, že rádi chodíte na rukou. Najděte příležitost, jak mu ukázat, jak jste skutečně jedinečná.

Buď sám sebou

 • Rozvíjejte své zájmy. Pokud chcete na chlapa udělat dojem, nejlepší, co můžete udělat, je sledovat své zájmy a pracovat na tom, abyste se stali zajímavějším a všestrannějším člověkem. I když samozřejmě můžete rádi sledovat Gossip Girl, měli byste stále rozvíjet produktivnější zájmy pro mysl a tělo, ať už je to jóga, malování, zpěv, balet nebo psaní. kreativní psaní. Pokud tvrdě pracujete na dosažení svých cílů a zároveň prosazujete své zájmy, každý chlap bude ohromen vaším talentem a houževnatostí.
  • A pokud máte mnoho zájmů, budete mít prostor pro růst a více věcí, o kterých můžete mluvit. Pokud nevíte, co vás zajímá, nikdy není pozdě najít svou vášeň.
  • Když najdete něco, co vás opravdu zajímá, udělá to z vás zajímavějšího a dynamičtějšího člověka.
 • Přestaňte se starat o názory ostatních lidí. Dalším způsobem, jak zapůsobit na chlapa, je být tak v souladu sama se sebou, že vás nezajímají názory ostatních. To neznamená, že se máte chovat ke všem lidem, které na cestě potkáte, a nestarat se o city druhých lidí, to znamená, že byste měli být k lidem laskaví a zdvořilí, ale ne trpět, jak potěšit všechny lidi, jak udělat všem radost a netrápit se tím, že tě stejně někdo nemá rád.
  • Netrávte veškerý čas snahou potěšit přátele nebo nepřátele. Ten chlap uvidí, že k sobě nejste upřímní.
  • Nedívejte se neustále do každého zrcadla, které se vám naskytne, neoživujte svůj make-up milionkrát. Bude to vypadat, že si nejste jisti svým vzhledem.
  • Nedovolte lidem, aby vám snížili sebevědomí. Pokud vás lidé bezdůvodně kritizují, neposlouchejte je a neměňte se, abyste potěšili ostatní.
 • Rock ven se svými přáteli. Pokud chcete na chlapa opravdu udělat dojem, pak musí vidět, že je vám bez něj dobře. Žádný chlap nechce chodit s dívkou, která se zběsile rozhlíží nebo kontroluje telefon v naději, že ji nějaký chlap osloví nebo jí napíše. Místo toho se chlapi chtějí stýkat s dívkami, které se stýkají se svými přítelkyněmi a kterým je jedno, jestli se k ní chlap přiblíží – v jeho očích vás to udělá mnohem atraktivnější.
  • Když jste s přáteli, užívejte si každou minutu, smějte se. Tančete a jen se dobře bavte, místo abyste se trápili, kdo za vámi přijde.
  • Nemusíte ignorovat chlapa, který na vás sáhne, nebo ho ignorovat, když jste s přáteli, ale nemusíte vypadat, že zoufale hledáte mužskou pozornost.
 • Přijměte své výstřednosti. Pokud chceš udělat dojem na chlapa, tak se nemusíš bát být jiná. Musíte se naučit přijímat vše, co z vás dělá individualitu, i když se bojíte vypadat praštěně nebo retro. Pokud rádi kreslíte komiksy, čtete sci-fi nebo tančíte polku, všechno je pro vás dobré, o to jste ještě zajímavější.
  • Nebojte se zmínit nebo dělat věci, které vás opravdu baví, jen proto, že si myslíte, že to chlapa nepřitáhne.
  • Nesnažte se být jiní jen proto, že musíte být, pokud se na to opravdu necítíte.
 • Naučte se smát sami sobě. Pokud chcete opravdu udělat dojem, musíte se naučit nebrat se příliš vážně. Kluci mají opravdu rádi dívky, které jsou si tak jisté, že jsou připraveny se samy sobě smát a nechat ostatní, aby si z nich bez zloby dělali legraci. Dívky, se kterými se můžeš bavit a víš, že nejsou dokonalé. Schopnost zasmát se sama sobě vám dá více sebepoznání a větší sebevědomí. Pokud si myslíte, že nemáte žádné chyby a myslíte si, že je třeba, aby vás za všech okolností někdo bral vážně, pak není legrace se s vámi stýkat.
  • To neznamená, že byste měli dovolit ostatním, aby se vám posmívali. To znamená, že by vám mělo být příjemné být laskavě škádlen.
  • Pokud si ze sebe dokážete udělat legraci, bude vám také příjemné škádlit toho chlapa a nechat ho, aby vás dráždil také, je skvělá strategie flirtování.

Zapůsobit na něj

 • Buďte charismatický. Pokud chcete na chlapa udělat dojem, musíte být charismatičtí a umět okouzlit každého v jakékoli místnosti, do které vejdete. Neznamená to být příliš hlasitý nebo teatrální – prostě se chovejte přirozeně a rádi vejděte do jakékoli místnosti, i když tam nikoho neznáte. Skutečně charismatický člověk může mluvit téměř s kýmkoli a uklidnit ho, ať už je to osmiletý chlapec nebo osmdesátiletá žena.
  • Když mluvíte s lidmi, oslovujte je křestním jménem. Nechte lidi, aby se s vámi cítili sebejistě a pozitivně.
 • Buďte chytří. Chlapi se vždy vzchopí a rádi jsou kolem dívky se smyslem pro humor. Chcete-li na chlapa zapůsobit svým smyslem pro humor, pracujte na tom, abyste byli chytří, dokázali vést konverzaci a dělat ostré vtipy a překvapit ho slovní hříčkou, nadhledem a rychlou reakcí. Být vtipný znamená dívat se na svět z neobvyklého úhlu, kreativně.
  • Pokud chlap řekne něco vtipného, ​​nesmějte se, ale odpovězte mu stejným vtipným komentářem.
 • Být jisti. Kluci jsou ohromeni sebevědomými dívkami, což znamená, že jsou spokojeni sami se sebou a jsou rádi, že jsou takoví, jací jsou. Sebevědomé dívky je radost být nablízku, dodávají pozitivní energii každé situaci a ostatní lidé kolem nich se cítí dobře. Pokud chcete na chlapa opravdu udělat dojem, musíte být spokojeni s tím, kdo jste, co děláte a kam směřujete.
  • Pokud se cítíte sebevědomě a konverzace probíhá dobře, můžete dokonce natáhnout ruku a dotknout se toho chlapa.
  • Rozvoj sebevědomí se neděje na rozkaz, může trvat celý život. Ale pokud si stanovíte za cíl stát se šťastnějšími, ocenit se takoví, jací jste, pak vám to umožní cítit se nezávislí a hrdí, a co je nejdůležitější, začít si užívat komunikaci s ostatními lidmi.
  • Předstírejte to, až se z toho stane zvyk – choďte se vztyčenou hlavou, rameny dozadu a nedívejte se do země. Řeč vašeho těla ukáže sebevědomí.
 • Být originální. Kluci milují dívky, které vyčnívají z davu a nejsou jako ostatní. Nebojte se být originální, i když to znamená obarvit si vlasy na růžovo, tančit jako maniak, naučit se dělat sushi sami nebo cokoli jiného, ​​co opravdu chcete dělat. Následujte své touhy a budete odměněni. Chlapům imponují dívky, které jsou jiné než ostatní, protože chtějí, aby jim bylo rozuměno.
  • Být originální vám nejen pomůže zapůsobit na chlapa, ale také vám umožní navázat více známostí a spřátelit se se zajímavějšími lidmi.
 • Být nezávislý. Kluci milují nezávislé dívky a dívky, které rády dělají věci po svém. To nejmenší, co kluci chtějí, je otravná dívka, která chce, aby se její život točil kolem chlapa, chlapi chtějí holku, která může být šťastná a sama se sebou a s ním. Abyste byli nezávislí, musíte mít nejen pohodlí při ochraně svých zájmů a mít nejen čas pro sebe, ale také se musíte vyvarovat toho, abyste s něčím souhlasili nebo dělali něco jen proto, že si to všichni myslí, že je to cool.
  • Být nezávislý znamená myslet na sebe. Naučte se být nezávislí.