20 způsobů, jak zapůsobit na dívku

Jak pravidelně šokovat dívčí představivost? Jak jí dát najevo, že nejsi jako všichni ostatní, a to je v pohodě?

Všichni se už dávno shodli, že v ženě musí být nějaká záhada. Muži podle této logiky nemají žádnou tajemnost.A mělo by to být jednoduché, předvídatelné, jako plán německých vlaků, a otevřené jako okno.

Na jedné straně, kdo se hádá. Existovat v tomto režimu je velmi výhodné. Řekl-Udělal, slíbil-přišel, padl-vyždímal … žádné výčitky a házení, žádné znamení tajemství na bledém chodníku, život je jasný a krásný.

Na druhou stranu snaha proměnit se v takového mutanta jednoduchosti a nenáročnosti je plná jedné velmi smutné okolnosti, a to dívek. Myslím tím, že holky nejsou tak primitivní povahy. Nahlas říká: “je tak spolehlivý, správný, slušný, s ním jako za kamennou zdí!”Ale ona sama se při tom vzdychá a myslí si, že to všechno je úžasné, ale trochu nudné.

Koneckonců, ženy jsou přirozeně zvědaví neuvěřitelně, nebudou se uklidnit, dokud zájemce o jejich předmět nebude v jejich hnízdě pro komplexní studium. Jak se stát takovým předmětem a pravidelně šokovat dívčí představivost? Jak jí dát najevo, že nejsi jako všichni ostatní, a to je v pohodě? Za prvé, může se narodit talentovaný dobrodruh s progresivní kožichovou schizofrenií. Za druhé, můžete si přečíst tento článek a využít některé z navrhovaných know-how.

První fáze. Přišel jsem před tebou.

Zeus měl vždy úspěch u žen díky velkolepému vzhledu v blesku a jazycích plamene. My, smrtelníci, se při seznámení musíme uchýlit k jiným úskalím.

 1. Vkládej do svých projevů fráze, které ji přimějí, aby věřila, že nejsi tak jednoduchá. Například: “Během mé práce na sedmou скрипичным koncert…”, “Takových škod náš rod není vezl z doby Ivana Hrozného…”, “A tady, прикинь, jde můj sluha…”, “těsně před tím, jak se podílet na шестидневном cyklistickém cross-country…”
 2. Nechť váš playlist se skládá ze Sibeliuse, Morgenstern, sbor im. G. lana, ani Lorac a písně k karikatuře “Krokodýl Gen a Cheburashka”. Na otázku dívky, co to je, odpovězte, že to všechno je vaše oblíbená hudba.
 3. Chystáte-li se do klubu nebo na večírek, vložte do kapsy nějakou malou chlupatou věc s očima. Poté, co objevil hezkou mladou dámu, podal jí zvíře se slovy: “ale on vás opravdu chce poznat.” Říct” ne ” plyšovému zajícovi může jen naprosto krutá žena bez smyslu pro humor, a vy jste taková dívka k ničemu.
 4. pokud se zdvořile pokusí udržet rozhovor o tématech, které se zajímají o muže, zeptá se, pro který fotbalový tým jste fandili, odpovězte, co je ugandská “Vila”.
 5. Zeptej se jí někdy: “a kdo je teď prezident?”Když se na tebe podívá, překvapeně na tebe odpoví, kdo, zavrtěl hlavou a řekl:” No to je ale legrační příjmení!»
 6. Ukaž jí své rentgenové snímky. “Tady je mi deset let “nebo” a to jsem na maturitě”.
 7. Řekni jí, že jsi nikdy neviděl ” Ironii osudu, nebo s lehkým trajektem!». A “17 momentů jara” taky.
 8. zacházejte s ní zdvořile, nezapomeňte děkovat, když je důvod.
 9. čekáš — li na její návštěvu, Nech ji, aby tě zastihla za tvou oblíbenou činností-sestavením ikebany, tvarováním hlíny, ražbou nebo pokusem vdechnout život gomunkulusovi, který jsi vytvořil.
 10. když se tě poprvé pokusí políbit sama, otoč se a řekni: “ano, znám vás, ženy, stačí jen jeden!»

Druhá fáze. Přístup k tělu

Jak jsi se bránil, tak tě zatáhla do postele. Pokud tam zapůsobit na dívku nefungoval, existují i jiné způsoby.

 1. měřte ji krejčovským metrem od hlavy k patě. Zapiš ty rozměry. Nevysvětluj, proč jsi to udělal. Tajemně se usmívej.
 2. Řekni jí, že jsi panic. Tak co, že už je dvakrát rozvedený? Byl to čistě duchovní vztah.
 3. náhlé dárky jsou zbraní vzácné účinnosti. Možná ani náhodou nepotřebuje ten sváteční set pro harakiri, který jí najednou na talíři servíruje servírka, ale stejně bude příjemně překvapená.
 4. stojí za to, aby umlčela jen několik vteřin, a okamžitě se zeptá: “o čem to přemýšlíš? Opravdu mě to zajímá. Na poslední chvíli vypadáš tak odtažitě…”
 5. Nakresli její portrét. Jak to umíš. Můžete dokonce i kuličkové pero na kostkovaném listu ze sešitu. Hlavní věc je vložit výsledné dílo do zlatého rámu se závitem. Pošli ji na místo, kde pracuje, a zašli s poslíčkem.
 6. když jí přidělíte rande, vybírejte místa s láskou a úsilím. Například Muzeum paleontologie, výstava prasat, okresní soutěž recitátorů recitátorů, hutní dílna v továrně u známého.
 7. vymysli nějaké zvláštní místo, kde ji budeš vždy líbat při setkání. Místo je žádoucí zvolit takové, které není obtížné získat přístup k různým oděvům, dobře a bylo by hezké, kdybyste ještě nebyli odvedeni na oddělení za urážku veřejné morálky. Například do krku u zátylku. Nebo v zápěstí.

Třetí etapa. Poslední turné

Po pár měsících známosti se jí může zdát, že tě dobře zná. No, tím hůř pro ni.

 1. Zavolej jí uprostřed pracovního dne, prosí, aby se všichni vzdali a okamžitě se setkali, protože jí musíš ukázat něco neobvykle důležitého! Domluvte si schůzku u vchodu do zoo, chyťte dívku za ruku a bez odpovědi na dotazy donuťte k kleci s mývalím proužkem. Zastavět. Ukaž na mývala prstem. Vykřikni: “No není to krásné?! Nemohl jsem odsud odejít, aniž bych ti to ukázal!»
 2. Ptejte se jí pravidelně na otázky, které nutí k zamyšlení. Například: “Proč číslo pí nikdy nekončí?”. “Myslíš, že jsme ve vesmíru sami?”, “Proč voda padá shora dolů a ne naopak?”Je důležité, aby tyto otázky zněly neočekávaně. Například dvě minuty před jejím orgasmem.
 3. konzultujte s ní ty nejpodstatnější otázky. “Myslíš, že bych měl cukr míchat ve směru hodinových ručiček nebo proti?”, “Není to nic, co bych dal pantofle s ponožkami na postel?”Zároveň se neptejte na rady v globálnějších věcech: překreslení jejího auta do oranžové barvy, pozvání vašich přátel k narozeninám její matky a nákup zájezdu pro dva do zimního Mongolska.