Vyhlídkový let letadlem

Zažijte netradiční vyhlídkový let nad Krkonošemi. Třešničkou na dortu bude pohled na nejvyšší horu naší republiky. K vašemu cíli vás dopraví moderní čtyřmístné letadlo Cessna 172. Mějte připravené foťáky a kamery, protože bude určitě na co se dívat. Z ptačí perspektivy uvidíte Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Harrachov či hrad Trosky. Kdy jindy se vám poštěstí takové výhledy? 🙂
Jak přesně zážitek probíhá
Usedněte do čtyřmístného letadla Cessna 172 a vyražte směr Krkonoše, kde se proletíte nad naší nejvyšší horou České republiky. Zda poletíte z Prahy nebo Hradce Králové, je na vás. V obou případech bude čím se cestou k vrcholu kochat 🙂

Zážitek obsahuje:

předletový briefing
vyhlídkový let
letištní poplatek a pohonné hmoty
V případě, že zvolíte variantu letu pro 1 osobu, tak poletíte dvoumístným letadlem PS-28 Cruiser. Chcete-li si dopřát romantiku a letět ve dvou, pořiďte si variantu pro 3 osoby – letadlo budete mít jen pro sebe.

Dopřejte si s celou rodinou vyhlídkový let letadlem nad Karlštejn. Nádherný zážitek. Vzneste se do oblak a obdivujte krásy naší vlasti.

Vyhlídkový let letadlem pro tři osoby (+ pilot) nad krásami hradu Karlštejn a jeho okolí. Ideální jako dárek pro každého, kdo má rád nezapomenutelné zážitky. Pokud jste toužili shlédnout na Karlštejn ze vzduchu je tento zážitek určen pro Vás.

Dopřejte si jedinečnou podívanou na krásy naší země pohledem ptáků. Místa, která jsou vám důvěrně známá, vás znovu okouzlí. Místa, která ještě neznáte, vám doslova vezmou dech. Mezi oblíbené cíle patří Karlštejn, Konopiště, Žebrák, Točník, vodní nádrž a zámek Orlík, brdské hřebeny, město Příbram s bazilikou Svatá hora a přehradní nádrže na řece Vltava. Zážitek na celý život pro každého.

Popis zážitku
Nádherný výhled, luxusní interiér, letecké technologie jako z budoucnosti a rychlost až 350 km/h, tohle všechno a ještě něco navíc nabízí vyhlídkový let luxusním letadlem. Pokud sháníte dárek pro muže, který miluje letectví, technologie a tak trochu si ujíždí na luxusu, je pro něj tenhle zážitek tou pravou volbou. Vyhlídkový let v luxusním letadle Cirrus SR22 nebo Diamond DA40 ale okouzlí každého, kdo se rád podívá na věci z nové perspektivy, má rád krásný výhled a nebojí se zkoušet nové věci.